Kompletując ubrania ciążowe powinnaś wziąć pod uwagę to, że nie będziesz nosić ich tylko podczas oczekiwania na dziecko. Ubrania ciążowe z pewnością przydadzą się także po porodzie, kiedy twoja sylwetka stopniowo, powoli będzie wracała do normy. Poszukując ciążowych fatałaszków powinnaś stawiać na ubrania uniwersalne – wykonane z elastycznych tkanin, które łatwo dopasują się do zmieniającej się sylwetki kobiety tak i w czasie, jak i po ciąży. Odzież uniwersalna to także taka, która nie wyjdzie z mody w przyszłym sezonie. I choć nie jesteś w stanie przewidzieć co będzie trendy za 9 miesięcy kupuj ubrania klasyczne, tylko one bowiem nie wychodzą z mody nigdy.

Jak kupić idealną kurtkę ciążową?

Po pierwsze – nigdy nie wybieraj kurtek czy płaszczy w rozmiarze większym niż nosisz normalnie. Standardowe ubrania nie są przeznaczone dla kobiet „przy nadziei”. Owszem, będą dobrze leżały na brzuszku,  jednak w ramionach, biuście czy na pupie najprawdopodobniej ułożą się fatalnie. Sięgaj po ubrania w Twoim rozmiarze, szukaj ich jednak w sklepach i butikach dla ciężarnych.

Po drugie – „pierwsze nie jest lepsze”. Nie kupuj ciążowej kurteczki pochopnie. Odwiedź kilka marketów, pochodź po sklepach. Na poszukiwania dobrego płaszcza ciążowego warto poświęcić trochę więcej czasu, kupujesz przecież ubranie na dłuższy czas.

Po trzecie – poszukaj w sieci i secondhand-ach. Tanie i ładne kurtki ciążowe możesz znaleźć w sklepach internetowych np. na allegro. Niezaprzeczalną zaletą używanych kurtek ciążowych są ich bardzo atrakcyjne ceny.

Jaki rodzaj kurtki wybrać?

Jednym z najbardziej klasycznych rozwiązań jest długi trencz. Z powodzeniem będziesz mogła nosić go jesienią i wiosną. Przyda się także w chłodne letnie wieczory i wczesną zimą. Można łączyć go z ubraniami eleganckimi, jaki i tworzyć z nim sportowe stylizacje, w których modny ciążowy trencz gra główną rolę. Rozszerzany ku dołowi płaszczyk długości midi z łatwością dopasuje się do ciążowej sylwetki, z powodzeniem będziesz mogła nosić go także po połogu.

Kurtka puchowa to idealne rozwiązanie na srogą zimę. Dzięki ciepłej materii ani Ty, ani maluszek nie zaznacie chłodu podczas mroźnych dni. Sięgaj po puchowe kurteczki w ciemnych kolorach – dzięki temu nie tylko wyszczuplisz zaokrągloną figurę, ale także łatwo dopasujesz do płaszcza inne ubrania.


Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 364

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/seo/public_html/426.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-xn--szafaciowa-9gb24l-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:367 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/load.php(679): do_ in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 367