Do najwygodniejszych ubrań ciążowych bez wątpienia zaliczają się sportowe ciuszki. Przyszła mama może założyć je nie tylko na spacer, ale także i wypad za miasto, zakupy czy spotkanie ze znajomymi. Sportowe fatałaszki nie ograniczają się jedynie do dresów czy nazbyt obszernych podkoszulków. Pośród ciążowych ubrań o luźnych deseniach znaleźć możemy modne rybaczki, kobiece szorty, wygodne bluzy oraz sportowe spódniczki i sukienki.

Pośród sportowych spodni dla przyszłych mam godne polecenia są przede wszystkim super modne w tym sezonie dresy. Tanie welurowe spodnie mają mnóstwo atutów. Ich największą zaletą jest oczywiście wygoda noszenia. Po drugie zarówno szerokie dresy, oryginalne sindbadki, jak i mocniej przylegające do ciała bawełniane legginsy są trendy. Szczególnie atrakcyjnie wyglądają w nich młode kobiety. Okazuje się, że dresy można zakładać nie tylko do adidasów. Owszem w ich towarzystwie czują się one doskonale, ale równie dobrze wyglądają one zestawione z kolorowymi balerinami i modnym topem. Co odważniejsze panie łączą dresowe spodnie ze szpilkami. Takie zestawy lansują ostatnio gwiazdy z ostatnich stron gazet.

Sportowa bluza damska jest niezwykle praktycznym ubraniem. Przyda się zarówno latem – podczas wieczornego spaceru, wiosną kiedy wybierzesz się na wycieczkę za miasto, jak i jesienią i zimą, kiedy potrzebne są nieco grubsze ubrania. Polarowa bluza z powodzeniem zastąpi lekką kurtkę czy wiatrówkę. Bluza z kapturem i dżinsowe rurki to idealny sportowy tandem dla przyszłej mamy.

Luźny T-shirt o sportowym deseniu to obowiązkowy składnik szafy ciężarnej. Tak, jak i sportowa bluza, tak i lekki podkoszulek jest ubraniem bardzo praktycznym. Godne polecenia są przede wszystkim koszulki z zabawnymi napisami. Śmieszne T-shirty zdobią takie napisy, jak: „Chłopczyk czy dziewczynka?”, „Jeszcze nie jestem ciężarem”, „Jestem w środku”, „Zimą będę” czy „Nie jestem gruba, jestem w ciąży”. Koszulki ciążowe często przystrojone są także podobiznami maluchów, kolorowymi rysunkami i małymi stópkami.

Sportowe tuniki, sukienki i spódniczki dla kobiet ciężarnych cieszą się ogromną popularnością wśród przyszłych mam. Są wygodne, modne i tanie.


Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 364

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/seo/public_html/426.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-xn--szafaciowa-9gb24l-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:367 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/seo/public_html/426.pl/wp-includes/load.php(679): do_ in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 367